Konkursy szkolne i międzyszkolne

SUKCESY NAUKOWE

 

Klasy I-III

Dominik Łuczak

laureat (II miejsce) OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK" 

 Michał Wojtaszek

laureat (II miejsce) OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK" 


Klasy IV- VIII
Julia Kąkol

laureat  w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS"

Marta Cieślak

laureat  w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS" 

Helena Wysogląd-Gądek

laureat  w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "OLIMPUS"

Jana Oehl

laureat  w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO "OLIMPUS"

Gabriela Janiak 

I miejsce w województwie  w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MAKS MATEMATYCZNYM X

Jakub Pawlaczyk

III miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MAKS MATEMATYCZNYM X

Paweł Jędraszek 

IV miejsce w kraju, I miejsce w województwie w I MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW

W SOLVINGU-  SZACHMAKS IV 

Beata Janik

laureat (I miejsce) OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK" 

  Gabriela Pawlik 

 laureat (II miejsce) OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK" 

Karol Janik

 laureat (II miejsce) OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH "ŚWIETLIK"

Hanna Smelczyńska

 I miejsce w II Konkursie Matematycznym organizowanym przez III L.O. im. M. Kopernika w Kaliszu

 Mikołaj Wanat 

 II miejsce w II Konkursie Matematycznym organizowanym przez III LO im. M. Kopernika w Kaliszu


 

SUKCESY NAUKOWE
 

    • Franciszek Podgórny
      II miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MAKS MATEMATYCZNY

 

    • Jakub Pawlaczyk
      I Wicemistrz Matematyki  w KONKURSIE MATEMATYCZNYM DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA KALISZA

 

    • Piotr Pawlaczyk
      III miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

    • Paweł Jędraszek
      laureat (II miejsce w kraju)  INTERNETOWEGO KONKURSU SZACHOWEGO - SZACHMAKS

 

    • Michał Jędraszek
      III miejsce w województwie INTERNETOWYM KONKURSIE SZACHOWYM - SZACHMAKS

 

 

 

 

SUKCESY NAUKOWE
 

    • Jakub Pawlaczyk
      I miejsce w IV EDYCJI KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO „PRYZMAT”
    • Jakub Pawlaczyk
      drużynowo II miejsce w XXVI RAJD “SZLAKAMI POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO”

 

    • Fryderyk Brajer 
      II miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MAKS MATEMATYCZNY
    • Hanna Smelczyńska, Jakub Pawlaczyk
      III miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MAKS MATEMATYCZNY

 

    • Lena Rataj
      II miejsce w XV MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

    • Julia Cholajda
      wyróżnienie w XXVI KONKURS LITERACKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ

 

    • Jakub Pawlaczyk
      brązowy medalKONKURSIE MATEMATYCZNYM PANGEA 2018

 

    • Fryderyk Brajer
      laureat MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

    • Piotr Pawlaczyk, Julianna Przybył
      bardzo dobry wynik MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY

 

    • Dobrawa Janiak
      lII miejsce MIĘDZYŚWIETLICOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM “WIOSNA, ACH TO TY”

 

    • Wojciech Kwiasowski
      nagroda główna w XII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH “ŚWIETLIK”

 

    • Reprezentacja SP Nazaret
      III miejsce w województwie (drużynowo) w WIELKIEJ LIDZE CZYTELNIKÓW

 

    • Julia Cholajda
      laureat   XXVI KONKURSU W DZIEDZINIE LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO ZŁOTA ŻABA

 

    • Malwina Muszyńska, Julia Najmowicz, Julita Czarnasiak, Jan Nowicki, Franciszek Podgórny, Karol Janik, Pawlaczyk Jakub, Miklas Jan, Cyprian Górczyński, Hanna Smelczyńska, Mikołaj Wanat, Fryderyk Brajer, Piotr Pawlaczyk, Błaszczyk Dawid, Adrianna Makowska, Pola Walczyńska, Piotr Nowicki
      wyróżnienia  w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY 2019

 

    • FRYDERYK BRAJER
      III miejsce  w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO - FIZYCZNYM

 

 

 

 

SUKCESY SPORTOWE
 

 

 

    • Reprezentacja SP NAZARET kl. 4 
      II miejsce w FINAŁOWYM TURNIEJU REGIONU KALISKIEGO W RUGBY TAG

 

 

 

 

 

 

 

SUKCESY NAUKOWE
 

  • Martyna Rachwalska
    II miejsce w IV EDYCJI KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO „PRYZMAT”

 

  • Hanna Smelczyńska
    IIi miejsce w IV EDYCJI KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO „PRYZMAT”

 

  • Jakub Pawlaczyk
    III miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MAKS MATEMATYCZNY

 

  • Dawid Błaszczyk
    I miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MAKS MATEMATYCZNY

 

  • Jakub Pawlaczyk
    laureat XV MISTRZOSTW POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH

 

  • Michał Miziała
    III miejsce w XIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • Julia Cholajda
    wyróżnienie w XXVI KONKURS LITERACKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ

 

  • Jakub Pawlaczyk
    brązowy medalKONKURSIE MATEMATYCZNYM PANGEA 2018

         

  • Fryderyk Brajer
    laureat MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • Piotr Pawlaczyk, Julianna Przybył
    bardzo dobry wynik MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • Zofia Sówka, Karol Janik,  Julia, Najmowicz, Malwina Muszyńska, Hanna Smelczyńska, Aleksandra Bochen, Piotr Gradowski, Wiktor Błaszczyk, Bartosz Miziała, Jakub Pawlaczyk, Michał Miziała, Jan Siepracki, Tomasz Jarmołowicz, Dawid Błaszczyk, Piotr Nowicki
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • Julia Najmowicz
    I miejsce w III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW KATEGORIA KL I - III

 

  • Franciszek Ludwiczak
    II miejsce III OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW KATEGORIA KL I - III

 

  • Natalia Doroczyńska, Iga Kołecka
    III miejsceIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW KATEGORIA KL I - III

 

  • Laura Kurpik

          II miejsce w województwie w X POWIATOWYM KONKURSIE POD HASŁEM HIV I AIDS NIE ZNA GRANIC

 

  • Adam Kroszczyński
    laureat POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

  • Alicja Kołecka
    wyróżnienie w POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

  • Jakub Pawlaczyk
    II miejsce w województwie w INTERNETOWYM i INTERAKTYWNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM MAKS MATEMATYCZNY

 

  • Julianna Przybył
    laureat, I miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

  • Karol Janik
    I miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY
  • Piotr Pawlaczyk
    I miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

SUKCESY SPORTOWE
 

  • Reprezentacja SP NAZARET kl. 4 - 5
    I miejsce w FINAŁOWYM TURNIEJU REGIONU KALISKIEGO W RUGBY TAG

 

  • Reprezentacja SP NAZARET kl. 3
    II miejsce w FINAŁOWYM TURNIEJU REGIONU KALISKIEGO W RUGBY TAG
     
  • Reprezentacja SP NAZARET kl. 6
    II miejsce w FINAŁOWYM TURNIEJU REGIONU KALISKIEGO W RUGBY TAG
     

 

SUKCESY NAUKOWE
 

  • Zofia Fabiniak, Piotr Gradowski, Monika Drygas, Zuzanna Łaska, Antoni Bogusz
    Laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • Błażej Bażant, Piotr Gradowski, Agnieszka Wierzba
    I miejsce w KONKURSIE “MÓJ REJON. MOJA TOŻSAMOŚĆ.”

 

  • Karolina Bruś, Anna Łabeńska, Anna Wróblewska
    nagroda starosty kaliskiego w KONKURSIE AD FONTES! ODKRYWAMY TAJEMNICE KALISZA

 

  • Fryderyk Brajer, Piotr Pawlaczyk, Paweł Juraszek
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNYM

 

  • Piotr Pawlaczyk
    I miejsce w III EDYCJI KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO „PRYZMAT”

 

  • Anna Drygas
    I miejsce w konkursie “MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”

 

  • Mikołaj Chojnacki, Ziemowit Wojtysiak, Karol Janik
    nagroda główna w X EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK

 

  • Michał Miziała
    III miejsce w XIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • Michał Miziała, Barbara Kudrykiewicz, Anna Drygas
    finaliści III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW KATEGORIA KL I- III

 

  • Kacper Michałowski
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O KALISZU

 

  • Jakub Pawlaczyk
    laureat MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • Jakub Pawlaczyk
    I miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

  • Karol Janik, Jan Nowicki, Zofia Sówka, Piotr Pawlaczyk
    bardzo dobry wynik w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

SUKCESY SPORTOWE
 

  • Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6
    I miejsce w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ, grupa zielona

 

  • Błażej Bażant
    I miejsceNAJLEPSZY WYNIK w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 300 m

 

  • Amelia Hofman, Maria Przybył
    I miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – skok wzwyż

 

  • Adrianna Nowak,Szymon Andrzejewski
    I miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – rzut piłką palantową

 

  • Maja Chojnacka
    II miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 300 m

 

  • Hanna Smelczyńska
    III miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – chód

 

  • Alan Pichur
    I miejsceNAJLEPSZY WYNIK w ZŁOTYM MITYNGU LA bieg 300 m

 

  • Stanisław Bartosz
    III miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 60 m

 

  • Szymon Andrzejewski
    III miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 1000 m

SUKCESY NAUKOWE
 

  • KAROL JANIK, FRANCISZEK PODGÓRNY, JAN NOWICKI
    I miejsce w KONKURSIE „OMNIBUS DLA PIERWSZAKA”

 

  • KAROL JANIK
    I miejsce w KONKURSIE „ŚWIETLIK”

 

  • ALICJA NOWAK, ALEKSANDER RAU, JAN WERBLIŃSKI, HANNA SMELCZYŃSKA, JAN PROSZOWSKI, MARCEL PIETRZAK, ADRIANNA NOWAK, BARTŁOMIEJ MAŚLAK, KACPER MICHAŁOWSKI, JAKUB PAWLACZYK, MICHAŁ PIETRZYK
    wyróżnienie w KONKURSIE „ŚWIETLIK”

 

  • HANNA SMELCZYŃSKA
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • PIOTR GRADOWSKI, BARTEK MIZIAŁA, PATRYK CHRYSTEK, WIKTOR BŁASZCZYK, ZUZANNA ŁASKA, WIKTOR JAMSZOŁ, MONIKA DRYGAS, POLA WALCZYŃSKA
    laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • PIOTR PAWLACZYK
    laureat OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MAT

 

  • PIOTR GRADOWSKI
    II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM „PRYZMAT”

 

  • PIOTR GRADOWSKI
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „EKOKONKURS”

 

  • JULIA CHOLAJDA
    I miejsce w XXIV MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ

 

  • ZUZANNA ŁASKA
    wyróżnienie w XXIV MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ


  

SUKCESY ARTYSTYCZNE
 

  • ADRIANNA NOWAK
    wyróżnienie w KONKURSIE PLASTYCZNYM „BIEDRONKA DLA KS. TWARDOWSKIEGO”

 

  • UCZNIOWIE SP
    wyróżnienie w WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE „SZKOŁA DZIEDZICTWA. CHRZEST 966.”

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ ULUBIONY FRAGMENT EWANGELII”

 

  • NIKOLA WIERZBA, ALEKSANDRA NOWICKA
    II miejsce na VII FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK SP NR 12

 

  • NIKOLA WIERZBA, ALEKSANDRA NOWICKA
    I miejsce na VI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK MOSKURNIA

 

  • OLIWIA BYTNAR
    II miejsce na VI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK MOSKURNIA


 

SUKCESY SPORTOWE
 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w IV WIELKOPOLSKIEJ LIDZE RUGBY TAG W JAROCINIE

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w V WIELKOPOLSKIEJ LIDZE RUGBY TAG W JAROCINIE

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT
    I miejsce w BIEGU NA 300 m – ZŁOTY MITYNG

SUKCESY NAUKOWE
 

  • WIKTORIA LEKI, JULIA KOWALSKA, ALICJA KOŁECKA
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PRZYRODNICZO – PLASTYCZNYM „NA ŁAWCE W PARKU”

 

  • HANNA SMELCZYŃSKA, PIOTR PAWLACZYK
    bardzo dobry wynik w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK

 

  • MONIKA DRYGAS, PIOTR GRADOWSKI, MIKOŁAJ PISARSKI, DAWID BŁASZCZYK, KRZYSZTOF SKWAREK
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR

 

  • ALICJA KOŁECKA, KAMIL NOWACZYK, PIOTR GRADOWSKI, MONIKA DRYGAS, BARTOSZ CZAJA, MICHALINA MALINOWSKA
    laureaci OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • GABRIELA RATAJ
    wyróżnienie w POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • ALEKSANDRA NAGŁOWSKA
    II miejsce w KONKURSIE EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA NARODOWEGO I KULTUROWEGO

 

  • ALICJA KOŁECKA
    wyróżnienie w XIX MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

  • ADRIANNA MAKOWSKA
    I miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM PRYZMAT

 

  • GRZEGORZ CIAMCIAK
    II miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM PRYZMAT

 

  • REPREZENTACJA: MACIEJ RUDOLF, JAKUB PAWLACZYK, WOJCIECH KRYSIAK
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO GAMES FOR FUN

 

  • WOJCIECH KRYSIAK
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ ŚWIETLIK

 

  • MARTYNA PIETRZYK, OLIWIA BYTNAR, FRANCISZKA KWARCIŃSKA, JULIA NAWROCKA, ALEKSANDRA KOŁATA
    wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ ŚWIETLIK



SUKCESY ARTYSTYCZNE
 

  • CHÓR SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM SS. NAZARETANEK
    SREBRNY KAMERTON w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY W BYDGOSZCZY

 

  • ALICJA KOŁECKA
    nagroda główna w XVI WIELKOPOLSKIM KONKURSIE NA MONODRAM

 

  • ALICJA KOŁECKA
    II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MONODRAMÓW

 

  • ADA NOWAK, MARTYNA RACHWALSKA, ZOFIA FABINIAK
    II miejsce na Festiwalu Piosenki Ekologicznej

 

  • ZOFIA ROGACKA
    wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Ekologicznej

 

  • BARBARA KUDRYKIEWICZ
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PODRÓŻ DO KRAINY BAŚNI I LEGEND KALISKICH

 

  • WERONIKA KOWALSKA
    II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PODRÓŻ DO KRAINY BAŚNI I LEGEND KALISKICH



SUKCESY SPORTOWE
 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w VIII BIEGU KOŚCIUSZKI

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 600 m

 

  • JULIA BOGUSZ
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 60 m

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT
    I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m

 

  • ALAN PICHUR
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m

 

  • STANISŁAW BARTOSZ
    II miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 60 m

 

  • WIKTORIA LEKI
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Pływaniu Drużynowym

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH
 

  • WOJCIECH NYKIEL
    finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO


INNE SUKCESY NAUKOWE
 

  • ALICJA KOŁECKA, KAMIL NOWACZYK
    laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • WOJCIECH NYKIEL, MIKOŁAJ NOWAK, PIOTR PAWLACZYK, MAJA CHOJNACKA, WIKTOR JAMSZOŁ
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR

 

  • ZUZANNA ŁASKA, PIOTR GRADOWSKI
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LINGWISTYCZNYM Z J. ANGIELSKIEGO „MŁODY LINGWISTA”

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT, MONIKA DRYGAS
    III miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LINGWISTYCZNYM Z J. ANGIELSKIEGO „MŁODY LINGWISTA”

 

  • PIOTR GRADOWSKI, MONIKA DRYGAS
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SOWA”

 

  • JULIA CHOLAJDA, PIOTR GRADOWSKI
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „DYKTANDO NIE TYLKO DLA MISTRZÓW”

 

  • JULIA CHOLAJDA, PIOTR GRADOWSKI
    III miejsce w OGÓLNOPOLSKIM TEŚCIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • 1JULIA CHOLAJDA
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „DYKTANDO NIE TYLKO DLA MISTRZÓW”

 

  • PIOTR GRADOWSKI
    VII miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK

 

  • WOJCIECH NYKIEL
    wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET (MARTA ŁAZOWSKA, JULIA WOSIAK, DAWID GRZESIAK)
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

  • PATRYK WDOWCZYK
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „ZNAM PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO”


 

SUKCESY ARTYSTYCZNE
 

  • CHÓR SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM SS. NAZARETANEK
    brązowy kamerton w W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY W BYDGOSZCZY

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w XII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

 

  • KAROLINA MAJ
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

 

  • ZUZANNA JANKOWSKA
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK


  

SUKCESY SPORTOWE
 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w VII BIEGU KOŚCIUSZKI

 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w BIEGU NA 60 M. – ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ MIASTA KALISZA

 

  • JAKUB BIERNA
    III miejsce w RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ MIASTA KALISZA

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    II miejsce w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ MIASTA KALISZA (GRUPA ZIELONA)

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w REGIONALNA PARAFIADA DIECEZJI KALISKIEJ

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GIER I ZABAW IM J. KUSOCIŃSKIEGO

 

  • PAWEŁ JĘDRASZEK
    II miejsce w MISTRZOSTWA KALISZA W SZACHACH

 

  • AMELIA HOFMAN
    III miejsce w MISTRZOSTWA KALISZA W SZACHACH

 

  • MARCEL HOFMAN
    II miejsce w HALOWYCH ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH DZIECI I MŁODZIEŻY W JEŹDZIECTWIE