Wróć

Rok szkolny 2016-2017

SUKCESY NAUKOWE
 

  • Zofia Fabiniak, Piotr Gradowski, Monika Drygas, Zuzanna Łaska, Antoni Bogusz
    Laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • Błażej Bażant, Piotr Gradowski, Agnieszka Wierzba
    I miejsce w KONKURSIE “MÓJ REJON. MOJA TOŻSAMOŚĆ.”

 

  • Karolina Bruś, Anna Łabeńska, Anna Wróblewska
    nagroda starosty kaliskiego w KONKURSIE AD FONTES! ODKRYWAMY TAJEMNICE KALISZA

 

  • Fryderyk Brajer, Piotr Pawlaczyk, Paweł Juraszek
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNYM

 

  • Piotr Pawlaczyk
    I miejsce w III EDYCJI KONKURSU MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZEGO „PRYZMAT”

 

  • Anna Drygas
    I miejsce w konkursie “MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA”

 

  • Mikołaj Chojnacki, Ziemowit Wojtysiak, Karol Janik
    nagroda główna w X EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK

 

  • Michał Miziała
    III miejsce w XIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • Michał Miziała, Barbara Kudrykiewicz, Anna Drygas
    finaliści III OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW KATEGORIA KL I- III

 

  • Kacper Michałowski
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O KALISZU

 

  • Jakub Pawlaczyk
    laureat MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • Jakub Pawlaczyk
    I miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

  • Karol Janik, Jan Nowicki, Zofia Sówka, Piotr Pawlaczyk
    bardzo dobry wynik w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ALFIK MATEMATYCZNY

 

SUKCESY SPORTOWE
 

  • Reprezentacja SP NAZARET kl. 4-6
    I miejsce w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ, grupa zielona

 

  • Błażej Bażant
    I miejsceNAJLEPSZY WYNIK w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 300 m

 

  • Amelia Hofman, Maria Przybył
    I miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – skok wzwyż

 

  • Adrianna Nowak,Szymon Andrzejewski
    I miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – rzut piłką palantową

 

  • Maja Chojnacka
    II miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 300 m

 

  • Hanna Smelczyńska
    III miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – chód

 

  • Alan Pichur
    I miejsceNAJLEPSZY WYNIK w ZŁOTYM MITYNGU LA bieg 300 m

 

  • Stanisław Bartosz
    III miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 60 m

 

  • Szymon Andrzejewski
    III miejsce w ZŁOTYM MITYNGU LA – bieg 1000 m