Wróć

Rok szkolny 2015-2016

SUKCESY NAUKOWE
 

  • KAROL JANIK, FRANCISZEK PODGÓRNY, JAN NOWICKI
    I miejsce w KONKURSIE „OMNIBUS DLA PIERWSZAKA”

 

  • KAROL JANIK
    I miejsce w KONKURSIE „ŚWIETLIK”

 

  • ALICJA NOWAK, ALEKSANDER RAU, JAN WERBLIŃSKI, HANNA SMELCZYŃSKA, JAN PROSZOWSKI, MARCEL PIETRZAK, ADRIANNA NOWAK, BARTŁOMIEJ MAŚLAK, KACPER MICHAŁOWSKI, JAKUB PAWLACZYK, MICHAŁ PIETRZYK
    wyróżnienie w KONKURSIE „ŚWIETLIK”

 

  • HANNA SMELCZYŃSKA
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE KANGUR MATEMATYCZNY

 

  • PIOTR GRADOWSKI, BARTEK MIZIAŁA, PATRYK CHRYSTEK, WIKTOR BŁASZCZYK, ZUZANNA ŁASKA, WIKTOR JAMSZOŁ, MONIKA DRYGAS, POLA WALCZYŃSKA
    laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • PIOTR PAWLACZYK
    laureat OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU MAT

 

  • PIOTR GRADOWSKI
    II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM „PRYZMAT”

 

  • PIOTR GRADOWSKI
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „EKOKONKURS”

 

  • JULIA CHOLAJDA
    I miejsce w XXIV MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ

 

  • ZUZANNA ŁASKA
    wyróżnienie w XXIV MIEJSKIM KONKURSIE LITERACKIM IM. MARII KONOPNICKIEJ


  

SUKCESY ARTYSTYCZNE
 

  • ADRIANNA NOWAK
    wyróżnienie w KONKURSIE PLASTYCZNYM „BIEDRONKA DLA KS. TWARDOWSKIEGO”

 

  • UCZNIOWIE SP
    wyróżnienie w WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE „SZKOŁA DZIEDZICTWA. CHRZEST 966.”

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MÓJ ULUBIONY FRAGMENT EWANGELII”

 

  • NIKOLA WIERZBA, ALEKSANDRA NOWICKA
    II miejsce na VII FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK SP NR 12

 

  • NIKOLA WIERZBA, ALEKSANDRA NOWICKA
    I miejsce na VI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK MOSKURNIA

 

  • OLIWIA BYTNAR
    II miejsce na VI FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK MOSKURNIA


 

SUKCESY SPORTOWE
 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w IV WIELKOPOLSKIEJ LIDZE RUGBY TAG W JAROCINIE

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w V WIELKOPOLSKIEJ LIDZE RUGBY TAG W JAROCINIE

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT
    I miejsce w BIEGU NA 300 m – ZŁOTY MITYNG