Wróć

Rok szkolny 2014-2015

SUKCESY NAUKOWE
 

  • WIKTORIA LEKI, JULIA KOWALSKA, ALICJA KOŁECKA
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PRZYRODNICZO – PLASTYCZNYM „NA ŁAWCE W PARKU”

 

  • HANNA SMELCZYŃSKA, PIOTR PAWLACZYK
    bardzo dobry wynik w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK

 

  • MONIKA DRYGAS, PIOTR GRADOWSKI, MIKOŁAJ PISARSKI, DAWID BŁASZCZYK, KRZYSZTOF SKWAREK
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR

 

  • ALICJA KOŁECKA, KAMIL NOWACZYK, PIOTR GRADOWSKI, MONIKA DRYGAS, BARTOSZ CZAJA, MICHALINA MALINOWSKA
    laureaci OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • GABRIELA RATAJ
    wyróżnienie w POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • ALEKSANDRA NAGŁOWSKA
    II miejsce w KONKURSIE EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA NARODOWEGO I KULTUROWEGO

 

  • ALICJA KOŁECKA
    wyróżnienie w XIX MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

  • ADRIANNA MAKOWSKA
    I miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM PRYZMAT

 

  • GRZEGORZ CIAMCIAK
    II miejsce w I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYM PRYZMAT

 

  • REPREZENTACJA: MACIEJ RUDOLF, JAKUB PAWLACZYK, WOJCIECH KRYSIAK
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO GAMES FOR FUN

 

  • WOJCIECH KRYSIAK
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ ŚWIETLIK

 

  • MARTYNA PIETRZYK, OLIWIA BYTNAR, FRANCISZKA KWARCIŃSKA, JULIA NAWROCKA, ALEKSANDRA KOŁATA
    wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZEJ ŚWIETLIK



SUKCESY ARTYSTYCZNE
 

  • CHÓR SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM SS. NAZARETANEK
    SREBRNY KAMERTON w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY W BYDGOSZCZY

 

  • ALICJA KOŁECKA
    nagroda główna w XVI WIELKOPOLSKIM KONKURSIE NA MONODRAM

 

  • ALICJA KOŁECKA
    II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MONODRAMÓW

 

  • ADA NOWAK, MARTYNA RACHWALSKA, ZOFIA FABINIAK
    II miejsce na Festiwalu Piosenki Ekologicznej

 

  • ZOFIA ROGACKA
    wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Ekologicznej

 

  • BARBARA KUDRYKIEWICZ
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PODRÓŻ DO KRAINY BAŚNI I LEGEND KALISKICH

 

  • WERONIKA KOWALSKA
    II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM PODRÓŻ DO KRAINY BAŚNI I LEGEND KALISKICH



SUKCESY SPORTOWE
 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w VIII BIEGU KOŚCIUSZKI

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 600 m

 

  • JULIA BOGUSZ
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 60 m

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT
    I miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m

 

  • ALAN PICHUR
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m

 

  • STANISŁAW BARTOSZ
    II miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 60 m

 

  • WIKTORIA LEKI
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W BIEGU NA 300 m

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w Mistrzostwach Kalisza w Pływaniu Drużynowym