Wróć

Rok szkolny 2013-2014

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH
 

  • WOJCIECH NYKIEL
    finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO


INNE SUKCESY NAUKOWE
 

  • ALICJA KOŁECKA, KAMIL NOWACZYK
    laureaci OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

  • WOJCIECH NYKIEL, MIKOŁAJ NOWAK, PIOTR PAWLACZYK, MAJA CHOJNACKA, WIKTOR JAMSZOŁ
    wyróżnienie w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM KANGUR

 

  • ZUZANNA ŁASKA, PIOTR GRADOWSKI
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LINGWISTYCZNYM Z J. ANGIELSKIEGO „MŁODY LINGWISTA”

 

  • BŁAŻEJ BAŻANT, MONIKA DRYGAS
    III miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LINGWISTYCZNYM Z J. ANGIELSKIEGO „MŁODY LINGWISTA”

 

  • PIOTR GRADOWSKI, MONIKA DRYGAS
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „SOWA”

 

  • JULIA CHOLAJDA, PIOTR GRADOWSKI
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „DYKTANDO NIE TYLKO DLA MISTRZÓW”

 

  • JULIA CHOLAJDA, PIOTR GRADOWSKI
    III miejsce w OGÓLNOPOLSKIM TEŚCIE ORTOGRAFICZNYM

 

  • 1JULIA CHOLAJDA
    I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „DYKTANDO NIE TYLKO DLA MISTRZÓW”

 

  • PIOTR GRADOWSKI
    VII miejsce w województwie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK

 

  • WOJCIECH NYKIEL
    wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE MATEMATYCZNYM ALFIK

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET (MARTA ŁAZOWSKA, JULIA WOSIAK, DAWID GRZESIAK)
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

  • PATRYK WDOWCZYK
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „ZNAM PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO”


 

SUKCESY ARTYSTYCZNE
 

  • CHÓR SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM SS. NAZARETANEK
    brązowy kamerton w W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHÓRÓW A’CAPELLA DZIECI I MŁODZIEŻY W BYDGOSZCZY

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET
    III miejsce w XII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI EKOLOGICZNEJ

 

  • KAROLINA MAJ
    I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

 

  • ZUZANNA JANKOWSKA
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POLSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK


  

SUKCESY SPORTOWE
 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w VII BIEGU KOŚCIUSZKI

 

  • WERONIKA TOMASZEWSKA
    I miejsce w BIEGU NA 60 M. – ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ MIASTA KALISZA

 

  • JAKUB BIERNA
    III miejsce w RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ – ZŁOTY MITING LEKKOATLETYCZNY SZKÓŁ MIASTA KALISZA

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    II miejsce w LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ SZKÓŁ MIASTA KALISZA (GRUPA ZIELONA)

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w REGIONALNA PARAFIADA DIECEZJI KALISKIEJ

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w MISTRZOSTWACH KALISZA W PŁYWANIU

 

  • REPREZENTACJA SP NAZARET KL. 4-6
    III miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE GIER I ZABAW IM J. KUSOCIŃSKIEGO

 

  • PAWEŁ JĘDRASZEK
    II miejsce w MISTRZOSTWA KALISZA W SZACHACH

 

  • AMELIA HOFMAN
    III miejsce w MISTRZOSTWA KALISZA W SZACHACH

 

  • MARCEL HOFMAN
    II miejsce w HALOWYCH ZAWODACH OGÓLNOPOLSKICH DZIECI I MŁODZIEŻY W JEŹDZIECTWIE