Osiągnięcia

Gimnazjum

  • Julianna Przybył – laureatka: Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Kamil Nowaczyk – laureat: Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  • Maciej Zdunek – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Mateusz Bruś – finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Adam Kroszczyński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Anna Manikowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, Wojewódzkiego
    Konkursu Chemicznego
  • Mateusz Marczak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

 

Szkoła Podstawowa

  • Piotr Gradowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gimnazjum

  • Julianna Przybył – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Mikołaj Nowak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Natasza Pietrzak – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Marta Łazowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Adam Kroszczyński – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego


Szkoła Podstawowa

  • Piotr Gradowski – laureat: Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Zuzanna Łaska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego
  • Monika Drygas – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Wiktor Błaszczyk – finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Gimnazjum

  • Michał Głowacki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Andrzej Kwaśniewski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Ernest Przybył – laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Gimnazjum

  • Konrad Bochen – lauret Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego,Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Juliusz Wajgelt – lauret Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Katarzyna Klimaszewska – lauretka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego
  • Julia Woźna – lauretka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Lidia Trzęsowska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Michalina Gaj – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Gimnazjum

  • Nina Maciejczyk – lauretka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
  • Eryk Wawrzyniak – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Jakub Kaczmarek – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego


Szkoła Podstawowa

  • Wojciech Nykiel – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego SP

Gimnazjum

  • Julia Nykiel – lauretka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Maria Kowalczyk – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Tomasz Sołtysiak – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Marcin Maj – finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  • Monika Szewc – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Szkoła Podstawowa

  • Michalina Gaj – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Michał Głowacki – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Gimnazjum

  • Paweł Iwańczuk – laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Hanna Nykiel – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Maria Urbańska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  • Michalina Pikuzińska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Joanna Paszyn – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego
  • Karolina Mikołajczyk – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

 

Szkoła Podstawowa

  • Juliusz Wajgelt – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego i Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego
  • Katarzyna Klimaszewska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego